KOMPLETNÍ AKCE

Rádi byste uspořádali soukromou oslavu nebo firemní event stylově v doprovodu asijských specialit?
Potom jste u nás správně!

Připravíme pro Vás a Vaše hosty nezapomenutelný zážitek plný pestrých chutí v příjemném prostředí. Máme k dispozici samostatné prostory, kde nebudete rušeni okolním provozem a dostane se Vám potřebného soukromí. Jsme připraveni Vám být nápomocni ve všech ohledech a naplnit tak Vaše očekávání na maximum. I větší počet Vašich hostů nás nezaskočí a všem se dostane náležité pozornosti.

SPECIÁLNÍ EVENTY A WORKSHOPY

Poznejte asijskou kuchyni i po stránce přípravy pokrmů a naučte se novým „kouskům“, nebo jen ochutnávejte a nechte se inspirovat novými chuťovými zážitky.

Připravujeme pro Vás workshopy, kde se seznámíte s přípravou nejzajímavějších japonských a thajských pokrmů a naučíte se je připravovat z originálních tradičních surovin. Provázeni budete na této cestě poznání opravdovými mistry asijské kuchyně a seznámíte se s mistrovskými technikami přípravy této kuchyně. Pro milovníky rafinovaných chuťových kombinací dále připravujeme degustační akce zaměřené na specifické produkty asijské kuchyně.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Obohaťte Vaše blízké novým příjemným zážitkem v naší restauraci a věnujte jim některý z našich dárkových poukazů.

To nejcennější co v životě máme jsou lidé, kteří nám jsou blízcí.  Pokud hledáte způsob, jak jim vyjádřit poděkování, že jsou Vám na blízku, věnováním některého z našich poukazů je jistě potěší a obohatí o nový příjemný zážitek. Vybírat můžete z poukazů na návštěvu workshopů, speciálních akcí a obědových nebo večerních menu.